Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2017 17:35
Kingdom Come: Deliverance. Rozbudowana walka na nowym materiale
785V

Kingdom Come: Deliverance. Rozbudowana walka na nowym materiale

Czesi przypominają o wielkim Kingdom Come: Deliverance. Twórcy postanowili przedstawić graczom rozbudowany system pojedynków, który zachwyci wielu fanów RPG-ów. Zespół odpowiedzialny za grę odrobił zadanie domowe.

Na 13 lutego zaplanowano premierę Kingdom Come: Deliverance. Gra zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste, a jeśli akurat odwiedzacie targi Paris Game Week, to otrzymacie możliwość zapoznania się z produkcją.

Kingdom Come: Deliverance z dramatycznym zwiastunem

Warhorse Studios od wielu lat pracuje nad Kingdom Come: Deliverance, ponieważ deweloperzy wciąż rozbudowują pierwotny plan chcąc zaoferować graczom wybitne doświadczenie.

Autorzy od początku zapowiadali kompletny realizm w wielu elementach średniowiecznego świata i bez wątpienia walka należy do smaczków totalnie dopracowanych przez deweloperów. Dzisiaj twórcy zdecydowali się „uchylić rąbka tajemnicy” i opowiedzieć o różnych broniach, atakach, czy też ruchach wykonywanych podczas walk. W trakcie pojedynków będziemy szukać słabych stron oponentów, łączyć ciosy w efektowne combosy, czy też wyprowadzać potężne ataki.  

Jeśli wyczekujecie na tytuł, to na pewno warto spojrzeć na poniższy film, ponieważ deweloperzy pokazują kilka fragmentów rozgrywki –  świetnie na pewno zapowiada się sytuacja ze staminą, na którą będzie wpływać nawet głód oraz ogólne zmęczenie bohatera… Przed wielkimi starciami heros musi syto zjeść i się porządnie wyspać! ;)

Źródło: informacja prasowa

Tagi: cdp Deep Silver gameplay Kingdom Come: Deliverance trailer Warhorse Studios zwiastun

Nie przegap