Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.10.2017 10:57
Final Fantasy XII. Kotlet, który opłaciło się odgrzać. Square Enix chwali się wynikiem sprzedaży
916V

Final Fantasy XII. Kotlet, który opłaciło się odgrzać. Square Enix chwali się wynikiem sprzedaży

Ponownie okazuje się, że odgrzewanie kotletów, ponosząc przy tym jak najmniejsze nakłady finansowe, to doskonały pomysł na zarobek. Square Enix ma się czym chwalić w kontekście remastera Final Fantasy XII: The Zodiac Age na PS4.

Jakość remastera Final Fantasy XII: The Zodiac pozostawia trochę do życzenia (w końcu to kalka wersji International, wydanej wiele lat temu), ale i tak nie przeszkodziło to Square Enix w wysokiej sprzedaży rzeczonego wydawnictwa. Firma właśnie pochwaliła się, że opchnęła już na całym świecie ponad 1 milion kopii Final Fantasy XII: The Zodiac Age w pudełkach i wydaniach cyfrowych.

Taki wynik firma osiągnęła od 11 lipca 2017 roku. W remasterze Square Enix zadbało o minimalnie poprawioną grafikę, przearanżowaną ścieżkę dźwiękową i poprawki w balansie i działaniu systemu walki (które wprowadzono już wcześniej w japońskiej wersji International).

W ramach podziękowania fanom Square Enix opublikowało zupełnie nową grafikę stworzoną przez Isamu Kamikokuryo. Znajdziecie ją w naszej galerii.

Square Enix wrzuciło też na swój oficjalny kanał YouTube nową wersję trailera Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Nową wersję klipu znajdziecie poniżej.

Tagi: final fantasy xii jrpg ps4 rpg Square Enix wyniki sprzedaży

Nie przegap