Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 18:18
FIFA 18. Jeden z zawodników nie jest tak naprawdę nawet profesjonalnym piłkarzem
3500V

FIFA 18. Jeden z zawodników nie jest tak naprawdę nawet profesjonalnym piłkarzem

Gra Electronic Arts wciąż rozgrzewa fanów elektronicznej piłki z całego świata, jednak dopiero teraz gracze odnajdują w produkcji najróżniejsze smaczki. Jedną z takich ciekawostek jest bez wątpienia osoba Tommy’ego Kassemodela.

FIFA 18 Ultimate Team gromadzi zawodowców z całego świata. Najgorszy uzyskany ranking przez piłkarzy w najnowszej piłce Elektroników wynosi dokładnie 46 i tylko 10 piłkarzy może „pochwalić się” takim rezultatem.  

Recenzja FIFA 18

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ Tommy Kassemodel również został oceniony przez znawców z Electronic Arts na „46”. Co w tym dziwnego? 29-latek nie jest tak naprawdę piłkarzem, a zajmuje się sprzętem zespołu FC Erzgebirge Aue, który występuje w drugiej Bundeslidze.

Cała sytuacja wynika z niemieckiego prawa piłkarskiego, według którego każda drużyna musi posiadać w swoich szeregach przynajmniej 4 wychowanków. Wśród młodzieży Erzgebirge trudno znaleźć następców Thomasa Mullera, więc klub musiał się ratować i wpisał na listę Kassemodela, który miał okazję reprezentować akademię, jednak nigdy nie zdołał przebić się do pierwszego zespołu i nie zdecydował się kontynuować kariery.

W tej sytuacji Tommy Kassemodel nie jest tak naprawdę profesjonalnym piłkarzem, ale może pochwalić się swoją kartą z następującymi statystykami:

  • Tempo: 23
  • Strzał: 42
  • Podanie: 48
  • Drybling: 45
  • Obrona: 36
  • Fizyczność: 38

Źródło: http://www.dailymail.co.uk/sport/esports/article-5016051/The-lowest-rated-player-FIFA-18-actually-kit-man.html

Tagi: ciekawe EA Sports Electronic Arts fifa 18 tweet

Nie przegap