Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 16:30
Xbox One S to „najlepsza jakość gier i rozrywki”. Nowa reklama Microsoftu zachęca do konsoli
1442V

Xbox One S to „najlepsza jakość gier i rozrywki”. Nowa reklama Microsoftu zachęca do konsoli

Za niespełna dwa tygodnie na rynku zadebiutuje „najmocniejsza konsola w historii”, ale Microsoft nie zapomina o odchudzonym sprzęcie. Firma przygotowała nową reklamę Xboksa One S, która prezentuje atuty urządzenia.

Microsoft doskonale zdaje sobie sprawę, że Xbox One X nie jest przeznaczony dla każdego Kowalskiego, więc firma nie zapomina o Xboksie One S. Najnowszy spot prezentuje urządzenie oraz wspomina o atutach konsoli.

Kinect oficjalnie umarł. Microsoft rezygnuje z kamery

Szef marki Xbox – Phil Spencer – podczas jednego z ostatnich wywiadów potwierdził, że Xbox One X jest tak naprawdę przeznaczony dla garstki graczy, którzy liczą na rozgrywkę w najlepszej jakości.

Firma zdaje sobie jednak doskonale sprawę, że wielu klientów nie zamierza wydawać 2100 zł na nowy sprzęt, nie posiada w domu telewizora wspierającego rozdzielczość 4K oraz HDR, więc ta grupa odbiorców będzie nadal zainteresowana Xboksem One S.

Sprzęt oferuje ponad 1300 gier, ponad 200 ekskluzywnych produkcji, oglądanie filmów w 4K i HDR (stream i Blu-ray), a subskrybenci Xbox Live mogą liczyć na darmowe gry z oferty Games with Gold.

Trudno uwierzyć, że Amerykanie nie chwalą również Xbox Game Pass oraz EA Access – obie usługi w świetny sposób rozbudowują ofertę korporacji i mogą zainteresować wielu potencjalnych posiadaczy Xboksów One S.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft reklama Xbox One xbox one s