Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 20:15
Sunset Overdrive 2 na Xbox One, PlayStation 4 lub Nintendo Switch? Insomniac Games szuka wydawcy
1209V

Sunset Overdrive 2 na Xbox One, PlayStation 4 lub Nintendo Switch? Insomniac Games szuka wydawcy

Insomniac Games ponownie bardzo otwarcie wspomina o kontynuacji Sunset Overdrive. Twórcy czekają tylko na odpowiedniego wydawcę, by rozpocząć prace nad grą i stworzyć wielki projekt pełen humoru, potworów i efektownych broni.

Sunset Overdrive to wyjątkowo ciekawa produkcja, która w październiku 2014 roku zadebiutowała wyłącznie na Xboksie One. Wydawcą projektu był Microsoft, jednak wiele na to wskazuje, że aktualnie Amerykanie nie są specjalnie zainteresowani przygotowaniem kontynuacji.

Sunset Overdrive - recenzja gry

Marka Sunset Overdrive nie należy do korporacji z Redmond, więc Insomniac Games może na własną  rękę szukać pomocy w przygotowaniu produkcji. Wczoraj studio podczas krótkiego dialogu na Twitterze ponownie potwierdziło, że druga część kolorowej przygody potrzebuje tylko wydawcy:

„Fan: Sunset Overdrive 2 proszę. ;)
Insomniac Games: z przyjemnością, potrzebujemy tylko znaleźć wydawcę!”

Brzmi jak plan? Pewnie na takie przyjemności trzeba przygotować kilka walizek dolarów, ale czy właśnie nie na takie okazje powinni czekać główni gracze – Microsoft, Sony oraz Nintendo nigdy nie mogą narzekać na zbyt wiele ekskluzywnych tytułów, więc może wkrótce otrzymamy konkretną zapowiedź?

Można nawet odnieść wrażenie, że Insomniac Games takimi odpowiedziami szuka chętnych na stworzenie Sunset Overdrive 2.

Źródło: Twitter

Tagi: Insomniac Games microsoft pc playstation 4 sunset overdrive 2 xbox one

Nie przegap