Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.10.2017 12:31
Attack on Titan 2. Termin premiery w Europie, screeny i filmik z edytorem bohatera
843V

Attack on Titan 2. Termin premiery w Europie, screeny i filmik z edytorem bohatera

Od września wiadomo, że Attack on Titan 2 trafi również do Europy i Ameryki Północnej. Koei Tecmo podało już termin premiery tej produkcji, przy okazji prezentując nowy gameplay.

Koei Tecmo ujawniło, że Attack on Titan 2 trafi na rynek europejski i amerykański w marcu 2018 roku. Tytuł zostanie wydany równocześnie na PS4, XOne, Nintendo Switch oraz PC.

PSX Extreme 243 już w sprzedaży

To nie wszystkie nowości od wydawcy Attack on Titan 2. Tecmo Koei w trakcie ostatniego livestream zademonstrowało też kilka nowości gameplayowych. Filmik, który znajdziecie poniżej wprowadza nas w fabułę sequela (przeskoczcie od razu do 20 minuty nagrania), by następnie przejść do edytora postaci (w 25:39). Jak widać możemy w nim wybrać posturę zawodnika, płeć, wysokość postaci i w przypadku kobiet obfitość biustu.

Co ciekawe - w edytorze zawarto sporo opcji dotyczących wyglądu twarzy. Gracz może też przerabiać stroje bohatera i korzystać z wielu dodatków, które zbierzemy w trakcie rozgrywki. W drugiej połowie filmiku możemy przyjrzeć się początkowej misji treningowej.

Graliście w pierwszą część Attack on Titan? Jak oceniacie gameplay z tej pozycji?

Tagi: attack on titan 2 Koei Tecmo NS Omega Force ps4 xone

Nie przegap