Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2017 19:03
Shin Megami Tensei V oficjalnie. Zwiastun prezentuje wersję na Nintendo Switch
1261V

Shin Megami Tensei V oficjalnie. Zwiastun prezentuje wersję na Nintendo Switch

Na Nintendo Switch zmierza kolejna wyjątkowo ciekawa produkcja. Atlus zapowiedział Shin Megami Tensei V i na dobry początek możemy spojrzeć na krótki zwiastun oraz kilka screenów. Fani serii powinni otwierać szampany.

Już w ubiegłym miesiącu pojawiły się informacje dotyczące prezentacji nowej gry z uniwersum Shin Megami Tensei. Japończycy długo trzymali nas w niepewności, ale przynajmniej tym razem nadciąga coś wyjątkowo mocnego.  

Shin Megami Tensei: Strange Journey Redux z premierą na Zachodzie

Nie otrzymaliśmy jeszcze wielkiej zapowiedzi, ale możemy potwierdzić, że Shin Megami Tensei V zmierza wyłącznie na Nintendo Switcha. Wydarzenia opowieści zostały umiejscowione we współczesnym Tokio, a gracze wcielą się prawdopodobnie w uczniów liceum.

Aktualnie na wielkie konkrety musimy zaczekać, ale miłośnicy mogą spodziewać się walki z demonami w znanym klimacie. Deweloperzy opublikowali krótki zwiastun. Gra powinna otrzymać swoje 5 minut na kolejnym wydarzeniu z serii Nintendo Direct – warto pamiętać, że Atlus w ostatnim czasie nie zawodzi.

Nie będę specjalnie zaskoczony, gdy Shin Megami Tensei V zamelduje się w Kraju Kwitnącej Wiśni w połowie przyszłego roku, a do  Europy oraz Stanów Zjednoczonych wskoczy w okolicach końcówki 2018 roku.

P-chan, dzięki za odnośnik!

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/shin-megami-tensei-v-switch-officially-announced

Tagi: Atlus nintendo switch Shin Megami Tensei V trailer zapowiedź zwiastun

Nie przegap