Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2017 15:00
Call of Duty: WWII z fatalną figurką do zamówień przedpremierowych. Znamy wagę wersji na PlayStation 4
5623V

Call of Duty: WWII z fatalną figurką do zamówień przedpremierowych. Znamy wagę wersji na PlayStation 4

W przyszłym tygodniu odbędzie się wielka premiera nowej gry Sledgehammer Games, więc otrzymujemy kolejne konkrety dotyczące produkcji. Niektórzy gracze mogą czekać na wyjątkowo brzydką figurkę, a wszyscy fani cyfrowej dystrybucji powinni czyścić dyski konsol.

Zamawiając Call of Duty: WWII w GameStopie można zgarnąć figurkę zombiaka. Jest to specjalny gadżet serwowany wyłącznie klientom tego sklepu, jednak wątpię, by ktokolwiek rzucił się na takiego „truposza”.

Recenzja Call of Duty: WWII

Zdjęcie figurki pojawiło się przed premierą gry i zabawka wygląda… Ohydnie. Trudno tutaj mówić o szczegółach, bo całość przypomina raczej produkt, który ktoś wrzucił do mikrofali na kilkanaście sekund. Rozumiem ideę darmowego „prezentu”, ale firma taka jak GameStop mogła postarać się o sensowniej wyglądający wabik na klientów.

Możemy jednocześnie potwierdzić, że edycja Call of Duty: WWII na PlayStation 4 zajmuje 80GB – taka wiadomość pojawiła się na pudełku z grą, ale prawdopodobnie w tym wypadku możemy mówić o wersji na PlayStation 4 Pro i teksturach 4K.

W przeciągu następnych dni powinny pojawić się kolejne konkrety dotyczące produkcji, ponieważ według plotek niektórzy gracze dorwali się już do płytek i zapoznają się z historią – w tej sytuacji lepiej unikać spoilerów.

Należy na pewno dodać, że pre-load na Xboksa One już wystartował (45,14GB), a posiadacze PlayStation 4 pobiorą pliki w okolicach 31 października – 1 listopada.

Call of Duty WWII Pre order bonus

Źródło: Twitter

Tagi: Call of Duty: WWII figurki Sledgehammer Games

Nie przegap