Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.10.2017 15:32
Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection. Symulator zoo wraca w bogatej edycji na Xbox One i PC
1809V

Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection. Symulator zoo wraca w bogatej edycji na Xbox One i PC

Wielki powrót serii Zoo Tycoon, którą doskonale znają miłośnicy zwierząt grający na komputerach, okazał się klapą. Teraz Microsoft robi drugie podejście i liczy na to, że dołożone starania, dadzą dobry efekt.

Zoo Tycoon na Xbox 360 i Xbox One sprzedało się fatalnie i zebrało naprawdę kiepskie recenzje. Przeniesienie typowo komputerowego formatu i marki wyłącznie na konsole, prawie ją zabiło i sprawiło, że fani wolą wrócić co ZT 2 niż zagrać w nową odsłonę.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły 2017 roku

Microsoft sam był sobie winien, bo wypuścił na rynek tytuł tak biedny w zawartość, że aż przykro było na to patrzeć. Teraz Zieloni obiecują poprawę i wraz z Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection zaoferują nam mnóstwo zawartości!

Po pierwsze pełna edycja zawiera aż 200 różnorodnych gatunków zwierząt z całego świata, w tym także z niedostępnych podstawce regionów Ameryki Południowej i Australii. Ponadto dostępne będzie wiele nowych budowli, ulepszone mechanizmy rozgrywki oraz dopieszczoną grafikę, abyśmy na najlepszych komputerach i Xboksach One X mogli cieszyć się jak najbardziej realistycznymi doznaniami.

Obecnie w przedsprzedaży na Windows 10 gra kosztuje 137 zł, więc cena nie odstrasza. Premierę zaplanowano już na 31 października!

Tagi: Microsoft reedycja zoo tycoon zwiastun

Nie przegap