Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.10.2017 14:20
Steam Link dostępne już za 4 złote! Ciekawa promocja na grę ICEY
1471V

Steam Link dostępne już za 4 złote! Ciekawa promocja na grę ICEY

Steam swego czasu bardzo chciał zawojować rynek konsol i pokazać, że tu nie liczą się gry, system czy spójność, a zwyczajna moc i różnorodność. Delikatnie mówiąc, troszkę im nie wyszło, więc próbują sił w nieco inny sposób, dzięki Steam Link.

Żeby wyjaśnić wam, czym jest Steam Link, posłużę się prostą analogią. Gdy PlayStation wydało na świat Vitę i szykowało swoją sieciową, chmurkową rewolucję, wymyśliło taki fajny gadżet jak PlayStation TV, czyli coś a'la PS Vita w formie kostki, która odtwarza gry ze swojego systemu i robi za przekaźnik obrazu strumieniowanego z dużej konsoli, na inny telewizor. 

Dla przykładu jeśli mieliście PS4 w salonie, a musieliście się z niego wynieść, to braliście opcję wysłania obrazu na PS TV do innego pokoju i na podłączonym do kostki telewizorze, kontynuowaliście zabawę. 

Czymś podobnym jest Steam Link. Jest to bowiem mały sprzęcik, dzięki któremu wyślecie obraz gry z waszego komputera na telewizor i pogracie w nią dzięki Steam Controllerowi. 

Jeśli ciekawi was taka opcja, polecam zajrzeć na promocję, do której załączam link. Oferuje ona kupno gry ICEY - ładnego RPG 2D za 8,39€ oraz Steam Link za 1,10€ (czyli jakieś 4 zł). To całkiem dobra oferta, gdyż sam SL jest tu przeceniony aż o 98%.

Tagi:

Nie przegap