Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.10.2017 13:06
Szykuje się nowa odsłona Legacy of Kain? Crystal Dynamics właśnie przypomniało sobie o Razielu
4512V

Szykuje się nowa odsłona Legacy of Kain? Crystal Dynamics właśnie przypomniało sobie o Razielu

Seria Legacy of Kain stanowiła prawie dwie dekady temu istny synonim prawdziwej, mrocznej przygody z fantastycznym klimatem. Dziś pierwszy raz od wielu lat, deweloperzy przypomnieli sobie o nich!

Wielu z was ma teraz zapewne mokre gacie, banana na twarzy i serce pełne nadziei na to, że Raziel oraz Kain powrócą zza światów i przypomną nam co to znaczy wymagają, klimatyczna, soczysta zabawa.

Promocja na PlayStation Store. Weekendowa oferta dla posiadaczy PlayStation 4

I będąc szczerym, też zaliczam się do tego grona. Dlaczego? A no dlatego, że Crystal Dynamics, które jest odpowiedzialne za prawie każdą odsłonę serii Legacy of Kain właśnie po raz pierwszy od niepamiętnych już czasów, oficjalnie wspomniało o marce na swoich głównych kanałach w mediach społecznościowych!

Poniższy tweet ukazuje wizerunek i cytat Raziela, głównego bohatera pod cyklu Soul Reaver. Czy ma to jakieś większe znaczenie? Na pewno tak, albowiem takie rzeczy, po tylu latach milczenia, zwłaszcza na oficjalnych profilach, nie pojawiają się bez przyczyny. Powstaje zatem pytanie, co zamierza zrobić Square Enix, które włada CD i marką Legacy of Kain?

Remake, restart serii, kontynuacja? A może jeszcze coś innego? 

Tagi: Crystal Dynamics legacy of kain Legacy of Kain: Soul Reaver