Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2017 15:33
Razer Electra V2 to nowe słuchawki dla wszystkich graczy
1318V

Razer Electra V2 to nowe słuchawki dla wszystkich graczy

Producent sprzętu gamingowego zdecydował się stworzyć wszechstronne słuchawki dla wszystkich graczy. Urządzenie w dwóch wersjach już trafiło do sprzedaży, a w tym miejscu znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące Razer Electra V2.

Razer zaprezentował słuchawki z dźwięczną nazwą „Electra V2”, który możecie nabyć wersji standardowej (około 250 zł) oraz USB (około 300 zł). Firma tym razem zdecydowała się przygotować sprzęt dla graczy szukających doskonałej jakości w przystępnej cenie.

Razer Thresher Ultimate - recenzja sprzętu

Dużym atutem urządzenia jest wszechstronna kompatybilność z wszystkimi konsolami oraz komputerami osobistymi. Producent przygotował produkt w taki sposób, by zapewniał on wyjątkową jakość dźwięku niezależnie od przeznaczenia.

W słuchawkach zostały zastosowane 40mm przetworniki z magnesami neodymowymi, które zostały w dodatku skonfigurowane do wszystkich sprzętów. Gracze w tym wypadku mogą skorzystać z wtyczki 3,5mm typu jack, dzięki której podłączycie Electrę V2 do między innymi PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha, czy też PC-ta.

Tak o Razer Electra V2 wypowiedział się Min-Liang Tan, CEO Razera:

„Stworzyliśmy idealny headset dla współczesnego gracza. Nowe wcielenie Electra zbudowano z trwalszych materiałów, zapewniających przy tym jeszcze większy komfort grania połączony ze znakomitym dźwiękiem. Dzięki swojej lekkiej wadze i wiernemu odwzorowaniu dźwięku, słuchawki trafią w gusta wszystkich, także tych, którzy często podróżują”.

W tym wypadku inżynierowie skupili się również na przygotowaniu sprzętu, który będziemy mogli wykorzystywać przez wiele godzin – za komfort i trwałość odpowiadają między innymi lekki i elastyczny pałąk z aluminium z dodatkową poduszką na głowę oraz nausznice pokryte pluszową skórką. Gracze będą mogli również odłączyć mikrofon.

Jeśli jednak zdecydujecie się na wersje USB, to dzięki oprogramowaniu Razer Synapse otrzymacie wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, jednak w tym wypadku Razer Electra V2 jest zoptymalizowany do działania wyłącznie z komputerami PC.

Źródło: informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap