Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2017 19:35
Civilization III za darmo. Kompletne wydanie cenionej strategii
2956V

Civilization III za darmo. Kompletne wydanie cenionej strategii

Jeśli nie macie większych planów na zbliżający się wielkimi krokami weekend, to na pewno zainteresuje Was propozycja Humble Bundle. Znana firma postanowiła rozdać wszystkim graczom Civilization III.

Civilization III a raczej Sid Meier's Civilization III zadebiutowała wyłącznie na komputerach osobistych w 2001 roku. Gra ma już swoje lata, jednak dla wielu fanów gatunku to nadal jedna z najlepszych odsłon tej kultowej serii.

Humble Bundle z pierwszą ofertą po przejęciu przez IGN. 9 gier za 42 zł

Tytuł możecie dzisiaj pobrać totalnie za darmo. Przez najbliższe 47 godzin gra jest przeceniona na Humble Bundle o 100%, a zainteresowani powinni wskoczyć na witrynę wspomnianej firmy, wybrać „Add to Cart” i następnie dodać kod na Steam.

W tym wypadku pobierzecie kompletne wydanie, które zawiera:  

"Grę Sid Meier's Civilization III, wciągającą i odkrywczą podróż wzbogaconą o dodatek do gry wieloosobowej — Sid Meier's Civilization III: Play the World oraz nowe cywilizacje, scenariusze i funkcje rozszerzenia Sid Meier's Civilization III: Conquests! Sid Meier's Civilization III: Complete to więcej sposobów eksploracji, więcej strategii do zastosowania, nowe tryby gry i więcej sposobów na zwycięstwo"

Nie musicie się obawiać włączenia produkcji nawet na starszych komputerach, bo Civilization III ma śmieszne wymagania:

  • Procesor: Pentium® II 400 MHz
  • RAM: 128 MB RAM
  • HDD: 1.7 GB Free HDD space
  • Grafika: Kompatybilna z systemem Windows® 98/Me/2000/XP

Źródło: Twitter

Tagi: civilization iii Firaxis Games pc za darmo

Nie przegap