Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 19:29
Star Ocean: The Last Hope na PlayStation 4 i PC również w Europie. Znamy datę premiery i cenę
697V

Star Ocean: The Last Hope na PlayStation 4 i PC również w Europie. Znamy datę premiery i cenę

Square Enix zdecydowało się odświeżyć Star Ocean: The Last Hope i początkowo gra została zapowiedziana wyłącznie w Japonii. Na szczęście wydawca nie zapomniał o Zachodzie i gracze mogą szykować się na tego ciekawego RPG-a.

W 2009 roku wielu graczy miało okazję zapoznać się z Star Ocean: The Last Hope. Tytuł trafił pierwotnie wyłącznie na PlayStation 3 oraz Xboksa 360, gdzie zgarnął oceny na poziomie 72-74%.

Zwiastun Star Ocean: The Last Hope

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że 28 listopada Star Ocean: The Last Hope w ulepszonym wydaniu zadebiutuje w Japonii, a dzisiaj wydawca potwierdził, że w tym samym dniu z grą zapoznają się gracze w Europie oraz Stanach Zjednoczonych.

Opowieść została wyceniona na około 76 zł, ale zamawiając produkcję przed 12 grudnia, zgarniecie 10% zniżkę. Tytuł będzie dostępny na Steam, gdzie klienci mogą otrzymać mini-soundtrack, natomiast posiadacze PlayStation 4 są kuszeni przez deweloperów ekskluzywnym motywem oraz 12 awatarami.

Nie jest to wygórowana cena, więc pewnie niektórzy gracze skuszą się na taką propozycję. Autorzy obiecują zabawę w 4K na PlayStation 4 Pro oraz komputerach osobistych i w 1080p na PlayStation 4. Studio zadbało również o dopracowanie płynności animacji, czy też takie przyjemności jak trofea.

W galerii znajdziecie kilka nowych screenów prezentujących czysty gameplay.

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/star-ocean-last-hope-4k-full-hd-remaster-launches-november-28-americas-europe

Tagi: 4k cena data premiery Square Enix star ocean: the last hope

Nie przegap