Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 15:33
Dragon Ball FighterZ. Data premiery w Japonii ujawniona przez V-Jump – gra otrzyma tryb fabularny
643V

Dragon Ball FighterZ. Data premiery w Japonii ujawniona przez V-Jump – gra otrzyma tryb fabularny

W japońskim magazynie V-Jump pojawił się konkretny tekst dotyczący Dragon Ball FighterZ, który obok szczegółów dotyczących rozgrywki, zdradza również datę premiery.

Dragon Ball FighterZ zostało oficjalnie zaprezentowane na tegorocznych targach E3. Produkcja rozgrzewa fanów uniwersum, którzy od dawna czekali na tak dobrze wyglądającą bijatykę.

Dragon Ball FighterZ. Cell szaleje na nowym zwiastunie

W najnowszym numerze V-Jump znalazł się materiał zapowiadający grę. Dziennikarze otrzymali informacje dotyczące nowych postaci – w tytule pojawi się Nappa oraz Kapitan Ginyū – oraz poznali datę premiery. Dragon Ball FighterZ trafi na japoński rynek 1 lutego.

Bandai Namco aktualnie nie potwierdziło, czy w tym wypadku możemy mówić o światowym debiucie, jednak warto spojrzeć na premierę Dragon Ball: Xenoverse 2 – w tej sytuacji cały świat grał w tym samym tygodniu.

Deweloperzy zdradzili również szczegóły trybu fabularnego – w przygodzie gracz wcieli się w ducha, który będzie łączył się z kolejnymi postaciami. Przykładowo podczas rozdziału związanego z Androidami, pokierujemy Androidem 18. Twórcy zaoferują możliwość głębszego „powiązania się z postacią” i dzięki takiej relacji podsłuchamy prywatne rozmowy wojowników.

W Story Mode pojawi się możliwość swobodnej rozgrywki – będziemy walczyć, zbierać punkty doświadczenia, ratować sojuszników, uczyć się zdolności, czy też biegać po mapie świata.

GhostfaceBRN, dzięki!

Źródło: http://gematsu.com/2017/10/dragon-ball-fighterz-launches-february-1-japan-adds-nappa-captain-ginyu

Tagi: Arc System Works Bandai Namco data premiery Dragon Ball FighterZ japonia

Nie przegap