Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2017 14:29
Overwatch z fantastycznym wynikiem. Blizzard nie zamierza zwalniać tempa
628V

Overwatch z fantastycznym wynikiem. Blizzard nie zamierza zwalniać tempa

Twórcy uniwersum Diablo świętują kolejny sukces. Overwatch odnotowało kolejny fantastyczny wynik i produkcja wciąż cieszy się rosnącą popularnością. Blizzard zapowiada nowe atrakcje. 

Od 10 października trwa „Halloweenowa Groza” w Overwatch. Blizzard przygotował nowe stroje dla bohaterów oraz pozwala korzystać z między innymi nowych sprejów. Twórcy przygotowali ponad 100 nowych, kosmetycznych strojów.

Halloween w Overwatch. Świetny zwiastun i wszystkie atrakcje z wydarzenia

Dzisiaj możemy potwierdzić kolejny fantastyczny wynik Overwatch. Gra Blizzzarda odnotowała 35 milionów unikalnych graczy i jest to wyjątkowo dobry wynik, który pokazuje, że tytuł wciąż cieszy się bardzo wysoką popularnością.

Ostatni rezultat przedstawiony przez deweloperów pochodzi z kwietnia – wtedy to firma informowała o 30 miliona fanów, więc w zaledwie pół roku tytuł sprawdziło kolejne 5 milionów graczy. Nie jest to oczywiście liczba sprzedanych pudełek, jednak możemy śmiało przypuszczać, że studio nie może narzekać na rezultat wygenerowany przez shootera.

Blizzard oczywiście nie zwalnia. Studio przygotowuje kolejne mapy, nowych bohaterów, tryby oraz mnóstwo przedmiotów do personalizacji postaci, więc sympatycy produkcji mogą liczyć na wiele darmowych dodatków, które będą debiutować na rynku w przeciągu następnych miesięcy.

Tagi: Blizzard Overwatch tweet wynik

Nie przegap