Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.10.2017 11:25
Xbox One. Duża jesienna aktualizacja dostępna. Microsoft oprowadza po zmianach
1779V

Xbox One. Duża jesienna aktualizacja dostępna. Microsoft oprowadza po zmianach

Jesienna aktualizacja systemowa Xbox One została w końcu udostępniona. Temat podjął oczywiście Major Nelson, który oprowadza nas po nowościach firmware'u.

Najnowsza aktualizacja systemowa jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy Xbox One.

Wiedźmin 3: Dziki Gon za 65 zł. Promocja na Xbox Live przepełniona mocnymi tytułami w dobrych cenach

Jakie nowości zapewnił nam tym razem Microsoft? Przede wszystkim programiści firmy zapewnili nam odświeżoną wersję menu głównego Home. Gracze mogą sami decydować, co chcą zobaczyć w tym miejscu. Łatwiej jest teraz dobrać się do informacji dotyczących ostatnio ogrywanej produkcji, znajomych, którzy bawią się obecnie na Xbox One itd. Po raz pierwszy Microsoft pozwala na zmianę tematu kolorystycznego dla wszystkich menusów (można wybrać w ten sposób jasną szatę, co widać 1:22 poniższego materiału).

Major Nelson twierdzi, że najważniejszą nowością jesiennej aktualizacją są bloki, które dodajemy błyskawicznie przez przyciśnięcie "Menu" i wybranie "Dodaj do Home" dla danej zawartości. Gigant z Redond pozwala teraz również na korzystanie z aż 40 Pinów.

Firma pomyślała również o funkcjonalności dotyczącej dysków zewnętrznych. Microsoft zapewnia błyskawiczne transfery gier na zewnętrzne dyski, które po podłączeniu do innego egzemplarza Xbox One lub Xbox One X będzie można od razu odpalić ze swojego konta. Właściciele Xbox One mogą również przenosić backupy swoich gier i ustawień konsoli na dyski zewnętrzne.


 

Tagi: aktualizacja firmware major nelson xbox one xbox one x

Nie przegap