Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2017 19:51
Destiny 2 błyszczy na zwiastunie premierowym na PC. Materiał w 4K zapowiada piękną grę
718V

Destiny 2 błyszczy na zwiastunie premierowym na PC. Materiał w 4K zapowiada piękną grę

Sympatycy rozgrywki na komputerach osobistych mogą szykować się na wielką przygodę. Destiny 2 jest gotowe na pojawienie się na trzeciej platformie, na której będzie bez wątpienia błyszczeć. Zobaczcie materiał prezentujący jakość gry na PC.

Tona plotek dotyczących przeniesienia Destiny na PC nie przyniosła oczekiwanych przez niektórych graczy rezultatów. Pierwsze „Przeznaczenie” nigdy nie trafiło na komputery osobiste, ale dopieszczona wersja kontynuacji już wkrótce trafi na trzecią platformę.

Destiny 2. Wymagania sprzętowe i godzina premiery na PC

Destiny 2 zadebiutuje na PC dokładnie 24 października. Tytuł będzie dostępny na platformie Battle.net, co jest sporą niespodzianką, ponieważ dotychczas Blizzard nie zapraszał w swoje skromne progi innych deweloperów.

Nie będzie to oczywiście standard, jednak pojawienie się tytułu na serwerach „Zamieci” ma pomóc w okiełznaniu tłumów, którzy zamierzają plądrować planety, strzelać do kolejnych bossów i spędzać godziny na raidach.

Najnowsza edycja otrzyma wsparcie rozdzielczości 4K, zmagania w przynajmniej 60 klatkach na sekundę, pełną obsługę myszy i klawiatury z niestandardowym mapowaniem, czat tekstowy, regulowany obszar widzenia, szczegółowe ustawienia ekranu i wsparcie dla monitorów 21:9.

Dzisiaj możemy spojrzeć na tak zwany „ostateczny” materiał, który przygotowuje graczy na wielką premierę. Szykujecie się na Destiny 2 na PC?

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 PC trailer zwiastun

Nie przegap