Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2017 14:37
Dying Light z nowymi DLC. Zwiastun przedstawia przygotowane nowości
2703V

Dying Light z nowymi DLC. Zwiastun przedstawia przygotowane nowości

Techland zaprezentował nową zawartość dla wszystkich fanów Dying Light. Studio zachęca do powrotu do Harran i przygotowuje na zdecydowanie większe przyjemności.

„Wracajcie do Harran” – tymi słowami został zatytułowany materiał opublikowany przez Techland. Twórcy Dying Light zajęli się stworzeniem nowej zawartości, która trafi do wszystkich graczy za darmo.

Gemly to cyfrowa platforma Techlandu. Dying Light otrzymał nowy dodatek

Kilka tygodni temu Techland potwierdził świetne zainteresowanie Dying Light. Po wielu miesiącach od premiery, po serwerach wciąż biega 500 tysięcy graczy i to właśnie dla tej społeczności, twórcy zdecydowali się przygotować przyjemności.

Pierwsza nowa zawartość trafiła na serwery już w lipcu, ale dotychczas z tych elementów mogli korzystać wyłącznie gracze na komputerach osobistych. Teraz Zrzut #0 jest dostępny również na PlayStation 4 i Xboksach One:

W zerowym pakiecie DLC gracze znajdą nowy typ ludzkiego przeciwnika – opancerzoną jednostkę specjalną z nowej frakcji, która sieje spustoszenie w Old Town, nowego przeciwnika w postaci zombie zwanego Zmutowanym Zbójem, "skórkę" dla gracza oraz dostępną wyłącznie na platformie Gemly broń - Harrański Karabin Wojskowy.

W przypadku Zrzut #1 autorzy zdecydowali się zaoferować dodatek jednocześnie na trzech platformach. Tak prezentuje się zawartość DLC:

Zrzut #1, ukazujący się równocześnie na wszystkich platformach, to trzy unikalne bronie: rewolwer rodem z Dzikiego Zachodu, sztylet oraz potężny topór. Każda z tych śmiercionośnych wynalazków mają unikalne zdolności, czyniące przetrwanie w strefie kwarantanny ciut łatwiejszym. Jednak by je zdobyć gracze będą musieli wykazać się umiejętnościami, gdyż oręż jest nagrodą za zaliczenie nowych zadań specjalnych. Dodatkowo platforma Gemly dostanie więcej ekskluzywnej zawartości, która będzie udostępniana w nadchodzących tygodniach, poczynając od dostępnego w pakiecie #1 klucza francuskiego zwanego „Wiarusem”.

To oczywiście nie koniec, Techland planuje stworzenie dziewięciu rozszerzeń, które trafią na serwery w kolejnych tygodniach. Trudno nie odnieść wrażenia, że autorzy w taki ciekawy sposób szykują się na przedstawienie graczom czegoś znacznie większego.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: dlc dodatek Dying Light Techland

Nie przegap