Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.10.2017 17:14
Final Fantasy X. Nieznana część historii Tidusa zostanie opowiedziana w Mobius Final Fantasy!
872V

Final Fantasy X. Nieznana część historii Tidusa zostanie opowiedziana w Mobius Final Fantasy!

Mobius Final Fantasy jest obecnie jedną z najważniejszych gier mobilnych dla Square Enix, którą to wydawca wspiera wszelkimi możliwymi środkami, byleby miała wciąż tak wielu graczy ilu ma.

W związku z tym Mobius otrzymuje mnóstwo różnych cross-overów, w których występują postacie z innych odsłon serii, a czasami nawet i z innych marek należących do Square Enix.

Tym razem padło na duet Final Fantasy X oraz X-2. Zgodnie z najnowszym zwiastunem tego partnerstwa, dowiedzieliśmy się, iż do mobilnego "fajnala" zawita znany fanom "dziesiątki" Tidus. I to nie będzie byle jaka współpraca, bo tym razem najwięksi miłośnicy serii otrzymają od Kwadrawotych mały prezent.

A jest nim nowy rozdział w życiu Tidusa - konkretniej rzecz ujmując, poznamy jego nieznane do tej pory losy, które przytrafiły mu się po zakończeniu FF X a przed rozpoczęciem FF X-2. Opowieść może być wzięta do oficjalnego kanonu i rozwiązać kilka zagadek. 

Póki co tą zawartością cieszyć się od jutra będą Japończycy, a dopiero później reszta świata. Od 20 października w grze zawita także związane z Blitzballem specjalne wydarzenie.

Tagi: Final Fantasy X final fantasy x-2 Mobius Final Fantasy