Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.10.2017 12:00
Cuphead rozeszło się już w nakładzie miliona egzemplarzy!
1396V

Cuphead rozeszło się już w nakładzie miliona egzemplarzy!

Cuphead jest jedną z najbardziej oryginalnych wizualnie gier, jakie widzieliśmy w branży chyba od czasów Persony 5, a może nawet i dłużej. Nic zatem dziwnego, że wzbudza tak wielkie zainteresowanie.

O przygodach dwóch filiżankogłowych windykatorów pisał już praktycznie każdy portal, a swoje recenzje gry zrobili wszyscy entuzjaści gier niezależnych. Dzięki wysokim ocenom, fantastycznej jakości wykonania i elastyczności, dzieło StudioMDHR zebrało już ponad 1 milion klientów!

Recenzja Cuphead

I trzeba dodać, że dokonało tego w zaledwie 2 tygodnie, co jest jeszcze lepszą wiadomością! Kreskówkowe piekło podbiło serca graczy i szturmem wbiło się na salony, pierwsze strony gazet (nie dosłownie oczywiście) i w pewnym momencie było tematem numer jeden naszej branży.

Młode, ambitne StudioMDHR poświęciło Cuphead mnóstwo energii, czasu i przede wszystkim swojego życia, aby dostarczyć nam tytuł w takiej formie, jakiej sobie go wymarzyli. Efektem tej ciężkiej pracy jest dla nas świetna, wymagająca gra, a dla twórców nagroda w postaci naszego uznania i milionów monet.

Tagi: Cuphead StudioMDHR wyniki sprzedaży

Nie przegap