Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.10.2017 15:03
Stranger Things 2. Finałowy zwiastun zapowiada wyjątkową opowieść
1659V

Stranger Things 2. Finałowy zwiastun zapowiada wyjątkową opowieść

Za kilka dni ponownie zasiądziemy przed telewizorami i zapoznamy się z drugą przygodą Stranger Things. Netflix właśnie opublikował zwiastun, który spodoba się fanom pierwszego sezonu.

Drugi sezon Stranger Things trafi na platformę Netflix 27 października. Od samego początku widzowie otrzymają dostęp do całej przygody i tym razem sezon został podzielony na dziewięć epizodów. Historia będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z pierwszej kampanii, która zadebiutowała 15 lipca 2016 roku.

Stranger Things: The Game za darmo. Netflix przygotowuje na 2 sezon

Netflix przyzwyczaił do tworzenia dobrych materiałów zapowiadających przyjemności związane ze Stranger Things. Drugi sezon otrzymał właśnie finałowy zwiastun, który wprowadza do historii, pokazuje bohaterów i nadciągające zło.

Pierwszy sezon został doceniony przez widzów, wielu skłonił do platformy, a nawet zaciekawił dziennikarzy – średnia ocen 76%. Co ciekawe, Netflix przygotował nawet darmową grę (bez jakichkolwiek elementów free-2-play), która może się pochwalić notami na poziomie 81%.

Czy drugi sezon wgniecie nas w fotel? Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, bo autorzy kontynuują wątki, więc nie możemy liczyć na takie zaskoczenie, jak w przypadku pierwszej przygody. Możemy jednak na pewno czekać na masę odwołań do popkultury – już pierwsze odcinki pierwszej historii były przepełnione nostalgicznymi elementami nawiązującymi do filmów oraz seriali z lat 80-tych.  

Tagi: Netflix stranger things trailer zwiastun

Nie przegap