Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 18:30
Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds. Zwiastun przedstawia klimatyczne miejscówki
1986V

Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds. Zwiastun przedstawia klimatyczne miejscówki

Guerrilla Games wciąż nie wystartowało z wielką promocją The Frozen Wilds, czyli fabularnego rozszerzenia do Horizon: Zero Dawn. Studio po dłuższej przerwie przygotowało przyjemny zwiastun, ale można odnieść wrażenie, że to dopiero początek.

Horizon: Zero Dawn to dla wielu najważniejsza premiera 2017 roku. Tytuł zadebiutował wyłącznie na PlayStation 4 pod koniec lutego i zgarnął oceny na poziomie 89%. Twórcy na tegorocznych targach E3 potwierdzili przygotowanie fabularnego dodatku.

Zwiastun Horizon: Zero Dawn The Frozen Wilds

O The Frozen Wilds nie wiemy tak naprawdę za wiele. Aloy trafi tym razem do zupełnie nowej lokacji, która właśnie jest najważniejszym punktem nowego zwiastuna. Deweloperzy pokazują kilka zamrożonych miejscówek i w sumie mogę śmiało powiedzieć: „chcę więcej”.

Holendrzy nie rozpieszczają nas prezentacją rozszerzenia, ale możemy mieć nadzieje, że najlepsze dopiero przed nami. DLC trafi na półki sklepowe 7 listopada i będzie to jedna z najważniejszych premier Sony na koniec 2017 roku.

Przygoda trafi do graczy w cenie 84 zł, a podczas wydarzeń zmierzymy się z kolejnymi bestiami, sprawdzimy nowy sprzęt, poznamy kolejną kulturę i oczywiście autorzy przedstawią kolejną opowieść. Według niektórych domniemań, The Frozen Wilds ma zapowiedzieć wydarzenia z pełnoprawnej kontynuacji Horizon: Zero Dawn.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Guerrilla Games horizon zero dawn horizon: zero dawn the frozen wilds zwiastun

Nie przegap