SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 20:30
Call of Duty: WWII nowy tryb pozwoli biegać z skórzaną piłką. Twórcy pokazują nową mapę
788V

Call of Duty: WWII. Nowy tryb pozwoli biegać ze skórzaną piłką, a twórcy pokazują nową mapę

Za 22 dni na półkach sklepowych pojawi się Call of Duty: WWII. Sledgehammer Games rozpoczyna dokładną prezentację zawartości i na dobry początek poznaliśmy nowy-stary tryb oraz możemy spojrzeć na mapę umiejscowioną w Londynie.

Sledgehammer Games zdecydowało się ujawnić kolejne dwa elementy trybu sieciowego z Call of Duty: WWII. Gracze mogą przygotować się na tryb nazwany Gridiron oraz londyńską miejscówkę.

Recenzja Call of Duty: WWII

Gridiron jest tak naprawdę przebudowanym Uplink z Call of Duty: Advanced Warfare. Gracze tym razem chwycą w łapy skórzaną piłkę i ich zadaniem będzie dostarczenie jej do odpowiedniego miejsca na mapie. Drużyna przeciwna musi powstrzymać „strzelca”, a współtowarzysze broni zajmą się obroną.

Natomiast London Docks jak sama nazwa wskazuje, to mapa umiejscowiona w Londynie. Jej pierwsza prezentacja jest dobrą informacją dla graczy, którzy obawiali się, że twórcy nie zadbali o zabudowane tereny – pewnie nie możemy tutaj liczyć na totalną destrukcję każdego budynku, ale zapewne wbiegniemy do kilku mieszkań i napijemy się herbaty.

Co ciekawe, nazwa „London Docks” pojawiła się w przeciekach, o których wspominałem na portalu na początku tygodnia – zdaniem jednego z graczy w tytule pojawi się 13 map, a wszystkie szczegóły wyciągniętych z gry plików znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Twitter

Tagi: activision call of duty: wwii sledgehammer games

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Call of Duty: WWII
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 03.11.2017
  • Pełna
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme