Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 14:08
Xbox One S z Forza Horizon 3 za 760 zł!
2715V

Xbox One S z Forza Horizon 3 za 760 zł!

Do Sieci zawitała kolejna wyjątkowa oferta na mniejszego Xboksa One. Gracze mogą nabyć białą konsolę w wyjątkowo dobrej cenie, a dodatkowo do zestawu zgarną Forza Horizon 3. Tak tanio jeszcze nie było.

Francuski Amazon przygotował naprawdę dobrą ofertę, dzięki której kupicie Xboksa One S w bardzo niskiej cenie. Klienci muszą się tym razem odrobinę wysilić i zarejestrować w bezpłatnym programie.

Xbox One S w 4 nowych zestawach. Microsoft zachęca do białej konsoli

Francuski Amazon promuje usługę Prime Jeunes i wszyscy klienci mogą teraz skorzystać z bezpłatnej, sześciomiesięcznej wersji próbnej – taka przyjemność wymaga jedynie posiadania wieku od 18 do 24 lat, a takie szczegóły podajecie przy rejestracji.

Gdy zapiszecie się do wspomnianego programu, to możecie skorzystać z kodu XBOXJEUNES50 – działa on wyłącznie dla subskrybentów i następnie cena produktu zostanie obniżona do zaledwie 177,57 euro:

W tej sytuacji klienci po uwzględnieniu wszystkich dodatkowych kosztów (wysyłka do polski oraz podatek VAT) kupią urządzenia z grą za zaledwie 760 zł. To wyjątkowa oferta, ponieważ w Polsce za identyczny zestaw trzeba zapłacić 1149 zł!

Nie możemy jednocześnie zapomnieć, że Forza Horizon 3 to jedna z najlepszych gier wyścigowych ubiegłego roku – tytuł może pochwalić się średnią na poziomie 91% w wersji na Xboksa One.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/xbox-one-s-500-gb-forza-horizon-3-za-760-zlotych-z-wysylka-do-polski/

Tagi: promocja xbox one xbox one s

Nie przegap