Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.10.2017 09:04
Gran Turismo Sport. Kolejne reklamy i problemy z serwerami dema. "Ponad milion graczy"
1655V

Gran Turismo Sport. Kolejne reklamy i problemy z serwerami dema. "Ponad milion graczy"

Wczorajsza reklama telewizyjna Gran Turismo Sport ponabijała się z korzeni tej wyścigowej marki, ale to dla Sony i Polyphony wciąż mało. Marketingowa ofensywa nie ustaje.

Nie powinno to dziwić, bo do premiery Gran Turismo Sport zostały już tylko ostatnie dni. Dorobiliśmy się kilku nowych zwiastunów z Japonii a australijski oddział Sony opublikował reklamę, w której występuje Matt Simmons, zwycięzca turnieju GT Academy z 2015 roku.

Gran Turismo Sport made to be easier because of younger players

Jak zwykle najlepsze okazują się reklamowe spoty z Kraju Kwitnącej Wiśni. Japończycy postanowili podejść do tematu bez zadęcia, które widać było we wczorajszej reklamie TV. Postawiono oczywiście na motyw multiplayera i wspólnej zabawy.

Kaz Yamauchi, autor serii Gran Turismo, napisał na Twitterze, że w demie Gran Turismo Sport bawi się ponad 1 milion graczy. Zainteresowanie próbką kodu nowych wyścigów jest tak duże, że serwery mają problemy z obsłużeniem takiego ruchu. Yamauchi poinformował, że deweloperzy wprowadzili już pewne zmiany, co powinno "ustabilizować usługę". Demo Gran Turismo Sport będzie aktywne tylko do godziny 17:00 dzisiaj, więc jeśli jeszcze go nie odpaliliście, radzę się pospieszyć.

Tagi: gran turismo Gran Turismo Sport kaz yamauchi

Nie przegap