Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.10.2017 08:51
Gran Turismo Sport. Reklama odrzuca korzenie serii. Porównanie grafiki z dema na PS4 i PS4 Pro
4400V

Gran Turismo Sport. Reklama odrzuca korzenie serii. Porównanie grafiki z dema na PS4 i PS4 Pro

Jak krzyczy tysiąc koni? Nie mam pojęcia. Musielibyście zapytać amerykański oddział Sony, który przygotował najnowszą reklamę Gran Turismo Sport.

Gran Turismo Sport wskakuje na ekrany telewizorów - póki co w Stanach Zjednoczonych. Ciekawym akcentem w reklamie jest przypomnienie poprzednich odsłon serii Gran Turismo (gameplay z nich widać na szybach aut czekających na start).

Recenzja Gran Turismo Sport

Reklama ma sugerować, że Gran Turismo Sport to rewolucja w marce. Gracze nie chcą już tylko "ścigać się się z jedynkami i zerami" oraz potrzebują "zmiany, bo nie chcą tylko kolejnej gry, potrzebują sportu". Brzmi to trochę jak odrzucenie dziedzictwa serii Gran Turismo, w którym od zarania główne skrzypce grał bardzo rozwinięty tryb Kariery, w którym spędzaliśmy dziesiątki godzin, ścigając się z oponentami sterowanymi przez SI.

Hasła z reklamy to oczywiście promocja bardzo rozbudowanego multiplayera w Gran Turismo Sport. Już za kilka dni przekonamy się, czy to coś o czym faktycznie marzyli fani serii Kaza Yamauchiego. Gra pojawi się na rynku 18 października.

Demo Gran Turismo Sport jest już dostępne na PS Store. Będzie można je testować tylko do 12 października.

Poniżej możecie zerknąć na grafikę z dema Gran Turismo Sport w wersji na PS4 i PS4 Pro. Ekipa Candyland zestawiła GT Sport odpalone na obu sprzętach i przede wszystkim porównała framerate w obu przypadkach (stabilne jak głaz narzutowy 60 fps bardzo cieszy).


Tagi: graf Gran Turismo Sport Polyphony Digital ps4 ps4 pro reklama

Nie przegap