Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 18:14
Assassin’s Creed: Origins i walki z mumiami. Zwiastun prezentuje nową zawartość i szczegóły Season Passa
2302V

Assassin’s Creed: Origins i walki z mumiami. Zwiastun prezentuje nową zawartość i szczegóły Season Passa

Ubisoft właśnie zaprezentował dokładne informacje dotyczące rozwoju Assassin’s Creed: Origins. Firma zamierza przygotować liczne, bezpłatne atrakcje, ale również planuje stworzyć dodatkowe historie, w których między innymi zmierzymy się z mumiami.

Już kilka godzin temu miałem okazję zaprezentować naszym czytelnikom informacje dotyczące bezpłatnych rozszerzeń, ale autorzy właśnie ujawnili szczegóły Season Passa. W tym wypadku otrzymamy dwie, duże historie.

Assassin’s Creed: Origins. Wymagania sprzętowe i 30 minut rozgrywki z Xbox One X

Assassin’s Creed: Origins The Hidden Ones to pierwsze rozszerzenie do produkcji Ubisoftu. Akcja fabularnej przygody rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z podstawki, a gracze mają okazję trafić do nowego regionu, który jest okupywany przez rzymskie wojska. W tej przygodzie Bayek oraz nowi Asasyni stawiają czoła Rzymianom. Przewidywana premiera w styczniu 2018 roku.

Assassin’s Creed: Origins The Curse of the Pharaohs to drugi dodatek stworzony przez Ubisoft dla przygody w Egipcie. Twórcy postawili tym razem na egipską mitologię i pozwolą graczom zmierzyć się z nieumarłymi faraonami i najróżniejszymi potworami. Główny bohater trafi do zupełnie nowego, mistycznego świata, gdzie odkryje źródło klątwy, dzięki której te istoty powróciły do życia. Przewidywana premiera w marcu 2018 roku.

Jeśli kupicie Przepustkę Sezonową to otrzymacie Pakiety Horusa oraz Rzymskiego Centuriona – paczki DLC zawierają nowe stroje, uzbrojenie, tarcze, wierzchowce – oraz zgarniecie walutę w grze (500 kredytów helix) i wyjątkową broń (Calamity Blade).

Firma potwierdziła również zawartość, która będzie dostępna za darmo:

  • Próby Bogów – Staw czoła egipskim bóstwom w ramach walk z bossami w trakcie specjalnych i ograniczonych w czasie wydarzeń, a za zwycięstwo zgarniesz cenne nagrody.
  • Bazar nomady – Odszukaj wędrownego kupca, który zleci ci codzienne zadania, a w zamian za ich wykonanie przekaże ci tajemnicze i egzotyczne nagrody.
  • Tryb fotograficzny – Uchwyć piękno egipskiego krajobrazu i odkryj w sobie talent do fotografii przyrodniczej.
  • Discovery Tour – Ten nowy tryb rozgrywki zamienia świat Assassin’s Creed Origins w żywe muzeum, w którym można toczyć swobodne walki. Więcej na temat tego trybu oraz edukacyjnych wycieczek z przewodnikiem dowiesz się z naszego poprzedniego materiału.
  • Tryb hordy – Szlifuj swoje umiejętności w posługiwaniu się łukiem i ostrzem na arenie gladiatorów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap