Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.10.2017 09:58
Witcher Documentary. Tak powstawały questy w Wiedźmin 3. CDP RED zdradza kolejne ciekawostki
1074V

Witcher Documentary. Tak powstawały questy w Wiedźmin 3. CDP RED zdradza kolejne ciekawostki

Seria dokumentów o marce Wiedźmin i CDP RED, którą przygotowała ekipa NoClip, okazuje się naprawdę świetna. Pora na kolejny odcinek "Witcher Documentary"!

Film dokumentalny o marce Wiedźmin i jej twórcach cały czas się rozwija. Twórcy z NoClip publikują kolejne odcinki. Tym razem możemy przyjrzeć się, jak warszawskie studio projektowało znakomite questy z Wiedźmin 3: Dziki Gon. W materiale nie brakuje ciekawostek na temat gamedesignu.

Jednym z zabawniejszych motywów, które wyszły na światło dzienne dzięki serii dokumentalnej Witcher Documentary, jest informacja o żarcie dotyczącym ślizgania się Geralta po śniegu/lodzie. W poprzednim odcinku serii NoClip deweloperzy z CDP RED zdradzili, że tak rozochocili się implementacją mechaniki szusowania po śniegu, że wyposażyli Geralta w... deskę do snowboardu i odpowiednie sportowe wdzianko (oczywiście koncepcja nie opuściła dysków twardych warszawskiego studia). Moment, w którym widać ten motyw, możecie sprawdzić na nagraniu poniżej (przeskoczcie od razu do 16:40).

Tagi: film dokumentalny noclip polska wiedźmin 3: cdp red

Nie przegap