Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2017 04:00
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Zwiastun przygotowuje na wielką opowieść
4101V

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Fantastyczny zwiastun przygotowuje na wielką opowieść!

Krótka zajawka, plakat i w końcu jest. Pierwszy zwiastun Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi właśnie wylądował, więc zapraszamy zainteresowanych do oglądania. Materiał przygotowuje na nadciągającą premierę.

Fani Gwiezdnych Wojen nie mogą narzekać na brak atrakcji. W ostatnich tygodniach stale pojawiają się nowe informacje dotyczące filmów, gier, czy  też innych projektów w tym wyjątkowym uniwersum. Po długim wyczekiwaniu, w końcu oglądamy pierwszy zwiastun najnowszej opowieści.

Recenzja filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zadebiutuje w kinach 13 grudnia. Reżyserem oraz twórcą scenariusza tym razem został Rian Johnson, który wcześniej pracował nad między innymi serialem „Breaking Bad”, czy też filmem „Looper – Pętla czasu”. Twórca stanął teraz przed wyjątkowo trudnym zadaniem, bo to na jego barkach spoczywa druga przygoda z najnowszej trylogii.

Ostatni Jedi to ósma część cyklu Gwiezdne wojny, a zarazem bezpośrednia kontynuacja Przebudzenia Mocy z 2015 roku. W rolach głównych wystąpią: Daisy Ridley, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Gwendoline Christie, Carrie Fisher oraz Mark Hamill. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się we wrześniu 2015 i trwały do lipca 2016 roku.

Warto na pewno wspomnieć, że o godzinie 7:00 ruszy w Polsce sprzedaż biletów na Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. W tej sytuacji lepiej nie traćcie czasu i zamawiajcie najlepsze miejsca! W końcu premiera już wkrótce… ;)

Tagi: