Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2017 15:02
Gran Turismo Sport. Prezentacja wszystkich samochodów w grze
2917V

Gran Turismo Sport. Prezentacja wszystkich samochodów w grze

Od dzisiaj zainteresowani gracze mogą zapoznawać się z wersją demonstracyjną Gran Turismo Sport. Wycinek tytułu wylądował na PlayStation Store i oferuje kilka wariantów rozgrywki. Pliki pozwalają spojrzeć na pełen garaż japońskiej gry.

O zestawie samochodów z Gran Turismo Sport pisaliśmy na portalu w ubiegłym tygodniu. Polyphony Digital zdecydowało się dodać do gry zaledwie 162 samochody, a pełną listę znajdziecie poniżej.

Recenzja Gran Turismo Sport

Zestawienie nie jest specjalnie okazałe, ale oczywiście wielu graczy jest zdania, że ponad 100 metalowych demonów, to zdecydowanie wystarczająca liczba. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że im więcej tym lepiej, a autorzy kreując pozycję przez tyle lat mogli zadbać o kilka dodatkowych modeli.

Należy na pewno zaznaczyć, że w tym wypadku wszystkie samochody zostały przez Polyphony Digital dopieszczone. Twórcy wpadli na ciekawy pomysł i przygotowali kolejne modele w bardzo wysokiej rozdzielczości – zdaniem deweloperów jakość wozów pozwala im bez problemu nadjechać nawet na PlayStation 5.

Ta wiadomość powinna ucieszyć fanów serii, bo bardzo możliwe, że kolejna odsłona Gran Turismo zadebiutuje po prostu znacznie szybciej – autorzy nie muszą męczyć się z tworzeniem przynajmniej części samochodów z potencjalnego Gran Turismo 7.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Gran Turismo Sport Polyphony Digital

Nie przegap