Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2017 14:56
The Punisher bez istotnej promocji z powodu tragedii w Las Vegas
2344V

The Punisher bez istotnej promocji z powodu tragedii w Las Vegas

Stacja Netflix wydała oświadczenie dotyczące nadciągającego The Punisher. Serial nie zostanie zaprezentowany na zbliżającej się imprezie w Nowym Jorku ze względu na wielką tragedię, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu.

1 października w Las Vegas doszło do tragedii, przez którą zginęło 59 osób, a ponad 500 zostało rannych. Stacja Netflix zdecydowała się zareagować i zrezygnowała ze sporych planów związanych z New York Comic Con.

Punisher od Netflix. Pierwszy zwiastun pokazuje opowieść

New York Comic Con rozpoczyna się dzisiaj i będzie trwać do 8 października. Na wydarzeniu miała odbyć się konferencja oraz szczegółowy panel dotyczący The Punisher. Stacja zmieniła jednak plany:

„Jesteśmy oszołomieni i zasmuceni bezsensownym atakiem z Las Vegas. Po uważnej analizie, Netflix oraz Marvel podjęli decyzję, że udział The Punisher w nowojorskim Comic Con nie byłby właściwy. Nadal myślimy o ofiarach i osobach dotkniętych tą tragedią.”

Sytuacja jest jak najbardziej zrozumiała, jednak według wszystkich plotek to właśnie na tej imprezie mieliśmy poznać datę premiery serialu, który ma trafić na platformę w przeciągu najbliższych trzech tygodni.

Zdaniem niektórych głosów, Netflix może nawet opóźnić premierę The Punisher, by tym samym uszanować ofiary, ich rodziny oraz poszkodowanych.  

Źródło: https://www.polygon.com/tv/2017/10/4/16427760/netflix-punisher-new-york-comic-con-canceled

Tagi: comic con Netflix The Punisher

Nie przegap