Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 20:31
Tom Clancy's Jack Ryan. Zajawka prezentuje nadciągający serial
1295V

Tom Clancy's Jack Ryan. Zajawka prezentuje nadciągający serial

Należycie do graczy wyczekujących na nową przygodę Sama Fishera? To siadajcie wygodnie i oglądajcie krótką zajawkę serialu w świecie wykreowanym przez legendarnego Toma Clancy’ego. Opowieść zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

Tom Clancy's Jack Ryan to serial telewizyjny przygotowany na zlecenie platformy Amazon Prime. Premiera pierwszego sezonu odbędzie się w 2018 roku, a za jego stworzenie odpowiadają Carlton Cuse oraz Graham Roland.

Assassin’s Creed: Origins z klimatycznym zwiastunem „Piaski”

Głównym bohaterem przygody będzie oczywiście tytułowy Jack Ryan – mężczyzna jest analitykiem CIA, który wystąpił w wielu powieściach Toma Clancy’ego – "Polowanie na Czerwony Październik", "Czas patriotów", "Suma wszystkich strachów", "Czerwony królik", czy też "Zęby tygrysa". Na przestrzeni ostatnich lat mogliśmy spojrzeć na kilka ekranizacji, w których w Ryana wcielili się Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck oraz Chris Pine.

Ośmioodcinkowa przygoda pozwoli widzom śledzić wydarzenia, w którym Jack pozna wzór na komunikację terrorystów i zaprowadzi go to w sam środek niebezpiecznej pokerowej rozgrywki, która zagraża całemu światu.

Dzisiaj możemy spojrzeć na małą zajawkę, jednak możemy mieć pewność, że już wkrótce twórcy ujawnią konkretny zwiastun, który w lepszy sposób zaprezentuje historię.

Warto wspomnieć, że Carlton Cuse oraz Graham Roland mają spore doświadczenie w tworzeniu seriali – ten pierwszy pracował przy między innymi "Zagubieni", "Bates Motel", "Wirus", "The Returned", czy też "Colony", a drugi miał przyjemność kreować "Zagubieni", "Zagubieni", "Fringe: Na granicy światów" oraz "The Returned".

Tagi: jack ryan tom clancy Ubisoft zwiastun

Nie przegap