Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 15:07
Assassin’s Creed: Origins ze zwiastunem filmowym „Piaski”
1453V

Assassin’s Creed: Origins z klimatycznym zwiastunem „Piaski”

To już ten moment? Ubisoft właśnie wrzucił do Sieci mocny zwiastun Assassin’s Creed: Origins, który w świetny sposób zapowiada nadciągającą historię. Spokojna muzyka, kilka ładnych scen i człowiek czeka na wędrówkę do Egiptu.

„Tam, gdzie wszystko się kończy, tam też się zaczyna.” – te słowa zapowiadają przyjemności wykreowane przez Francuzów. Już pod koniec przyszłego miesiąca gracze wyruszą do Egiptu, gdzie otrzymamy możliwość poznania wielkiej przygody w uniwersum Assassin's Creed.

Assassin's Creed: Origins lets us choose a difficulty level

Małymi krokami Francuzi przygotowują nas na prawdziwe bombardowanie. Możemy mieć pewność, że w przeciągu następnych tygodni wielokrotnie zerkniemy na uroki Egiptu, bo Ubisoft z wielką radością przygotowuje się na premierę nowej produkcji.

Dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo spokojną prezentację. Francuzi prezentują kilka ujęć z tajemniczych miejscówek, oglądamy wielkie statki i piękne miasto. Możemy śmiało przypuszczać, że spędzimy sporo czasu w tej lokacji.

Na materiale nie brakuje głównego bohatera – Bayek dopiero rozpocznie swoją wielką przygodę, o której tak naprawdę nie wiemy aktualnie za wiele. Liczę w tym wypadku na bardzo mocną opowieść, ale szczerze mówiąc mam nadzieję, że akurat tym razem deweloperzy nie zdradzą za wiele.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap