Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2017 15:34
Xbox One X na golasa. Wnikliwa prezentacja konsoli
2358V

Xbox One X na golasa. Wnikliwa prezentacja konsoli

W przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje „najpotężniejsza konsola w historii”. Pewnie tylko nieliczni zdecydują się na szybki demontaż sprzętu, więc warto spojrzeć na nowy materiał, który prezentuje urządzenie „na golasa”.

7 listopada 2017 roku odbędzie się premiera Xboksa One X. Jeśli zamówiliście konsolę w odpowiednim czasie, to otrzymacie specjalną wersję zatytułowaną „Project Scorpio”. Microsoft przygotował wydanie, które ma upamiętnić wielkie wydarzenie związane z ujawnieniem urządzenia.

Rise of the Tomb Raider na Xbox One X może mierzyć się z jakością gry na high-endowym PC. Dokładna analiza

Będzie to oczywiście tylko i wyłącznie inna obudowa i nowe pudełko. Xbox One X czy też Xbox One X Project Scorpio dzielą te same „bebechy”, więc warto spojrzeć na poniższy film, na którym przedstawiciel Linus Tech Tips dokładnie „rozbiera” urządzenie.

Pewnie tylko nieliczni czytelnicy PPE (jeśli w ogóle?) mogliby się zdecydować na taką zabawę, więc zerknięcie na prezentację jest dużo bezpieczniejsze. Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że podczas targów gamescom dziennikarze otrzymali w swoje łapy prezentowany procesor – z identycznym egzemplarzem na różnych imprezach w swoim czasie pojawiali się przedstawiciele Microsoftu.

Materiał pozwala również spojrzeć na chłodzenie, czy też dokładne składanie obudowy – wszystko wydaje się wyjątkowo łatwe, jednak tak szczerze to nie zamierzam w taki sposób bawić się na początku przyszłego miesiąca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Microsoft xbox one xbox one x

Nie przegap