Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 03.10.2017 13:30
PSX Extreme. Świętujemy 20-lecie istnienia magazynu!
848V

PSX Extreme. Świętujemy 20-lecie istnienia magazynu!

Nowy numer PSX Extreme to jednocześnie 20. rocznica istnienia naszego pisma. Szmatławiec przeszedł długą drogę od czystej amatorki do pełnego profesjonalizmu. Co się nie zmieniło? Nasza niegasnąca pasja do gier. Zobaczcie, co przygotowaliśmy w 242. numerze z okazji jubileuszu.

20 lat na rynku z Wami i dzięki Wam - taki wiek zobowiązuje. Jest nobilitujący, ale i zarazem mobilizujący do tego, żeby dostarczać Wam masę świetnego materiału jeszcze przez kolejne 20 lat!

Komu, komu?! - prenumerata PSX Extreme!

W najnowszym numerze z okazji rocznicy zabieramy Was tradycyjnie w podróż przez redakcyjne wspominki. Nie będzie tym razem kolejnej opowieści o jeździe krzesłami przez Sokolską, ale nietypowe spotkanie Rogera z dwoma wcześniejszymi redaktorami naczelnymi pisma. Zarówno Ściera, jak i Butcher to symbole innych epok w dziejach PSX Extreme oraz w dziejach branży w Polsce. Zdradzają, jak to wyglądało z ich perspektywy, jakie trudności i wyzwania czekały na nich w czasach swojego urzędowania oraz jak zmieniał się świat gier i prasy drukowanej w tym czasie. Dużo nieznanych wcześniej ciekawostek, trochę wspominek oraz kilka naprawdę zaskakujących faktów z kulis działania redakcji.

Na kolejnych stronach przeczytacie też o tym, jak w kontekście branży sprawdza się prowadzenie sklepu z grami wideo. Tekst autorstwa legendarnego Norby'ego to jednocześnie nostalgiczna wędrówka do zwariowanych lat 90. oraz do chwil gdy życie redakcyjne przeplatało się u niego z biznesem sklepowym. Koso zdradzi, jak pisał swoją książkę i od czego to się wszystko zaczęło, zaś na zakończenie będziecie mogli przeczytać, co ludzie z całej branży myślą o 20-leciu istnienia PSX Extreme.

To wszystko i jeszcze więcej w najnowszym numerze PSX Extreme!

Tagi: psx extreme