Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2017 15:59
HTC Vive z Fallout 4 VR. Zestaw dla fanów postapokalipsy
647V

HTC Vive z Fallout 4 VR. Zestaw dla fanów postapokalipsy

Na bardzo ciekawy pakiet zdecydowali się przedstawiciele HTC Vive. Gracze już wkrótce bez dodatkowych kosztów zgarną specjalną wersję Fallout 4, dzięki której poznamy wydarzenia z nowej perspektywy.

HTC Vive Fallout 4 VR Bundle to zestaw przygotowany specjalnie na premierę znanej produkcji. Gracze nie muszą jednak czekać na debiut gry od Bethesdy, bo przygotowana promocja startuje od dzisiaj.

Bethesda zaczyna z grubej rury. Oto DOOM VR i Fallout 4 VR

Jeśli dzisiaj zdecydujecie się nabyć HTC Vive, to skorzystacie z naprawdę ciekawej oferty. Chociaż pewnie na pudełku nie znajdziecie napisu „Fallout 4 VR Bundle”, a sama gra nie trafi do środka, to tak naprawdę skorzystacie z nowej propozycji.

Fallout 4 VR trafi na cyfrowe półki sklepowe dokładnie 12 grudnia w cenie 220 zł, jednak tytuł będzie dodawany wszystkich egzemplarzy gogli VR. Bezpłatny kod pozwoli pobrać grę wszystkim nowym posiadaczom HTC Vive i bez wątpienia jest to miła wiadomość dla klientów, którzy w najbliższym czasie planowali nabyć sprzęt.

Małym problemem w przypadku HTC Vive nadal jest cena, bo urządzenie jest wycenione na 699 euro, czyli klienci muszą przygotować ponad 3000 zł. Oczywiście i tak w tym wypadku kupicie sprzęt po obniżce (z 899 euro), ale odnoszę wrażenie, że korporacja musi jeszcze raz zdecydować się na podobny ruch, by zainteresować sprzętem zdecydowanie szersze grono odbiorców.

Źródło: https://blog.vive.com/us/2017/10/02/htc-vive-announces-fallout-4-vr-bundle/

Tagi:

Nie przegap