Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 21:00
SNES: Mini na premierowym zwiastunie i wielkiej rozgrywce. Jak oceniacie konsolę Nintendo?
1039V

SNES: Mini na premierowym zwiastunie i wielkiej rozgrywce. Jak oceniacie konsolę Nintendo?

Jeśli wciąż nie możecie się zdecydować, czy warto zainwestować w małą platformę Nintendo, to zapoznajcie się z tą wiadomością. Premierowy zwiastun oraz gameplay ze wszystkich tytułów zachęci lub odrzuci od japońskiej konsoli.  

SNES: Mini to druga konsola Nintendo z serii „Classic Mini”. Firma zdecydowała się przygotować małe pudełka, które zaoferują klientom klasyczną rozgrywkę. W aktualnie dwóch wydanych urządzeniach (NES i SNES) gracze otrzymują zainstalowane produkcje i przynajmniej oficjalnie nie można wgrywać na urządzenie kolejnych tytułów.

SNES: Mini w Polsce. Anulowane zamówienia, dopłacanie do konsol i walka o klientów

Wspominam o tym nie bez powodu, bo właśnie rozgrywka z 21 dostępnych na SNES: Mini gier może zachęcić niezdecydowanych do tej propozycji. Zdaje sobie jednak sprawę, że taki materiał może również odrzucić od konsoli Nintendo, bo po prostu nie każdy będzie zainteresowany retro-klimatem.

Ponadto, brytyjski oddział Nintendo zdecydował się przygotować szybki zwiastun, który przeprowadza klientów przez kilka tytułów, pokazuje dokładnie sprzęt, a całość została ubrana w ciekawą prezentację.

SNES: Mini debiutuje dzisiaj, ale sprzęt można bez najmniejszego problemu nabyć w Polsce. Wyższa cena odstraszyła wielu rodaków, jednak w mediach społecznościowych od samego rana oglądam zadowolonych klientów, którzy teraz pewnie rozkoszują się rozgrywką.

Jeśli jednak dajecie odpocząć kontrolerom, to może podzielicie się swoimi wrażeniami – jak gry, jak konsola, co najlepsze, co najgorsze? Piszcie!  

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap