Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 19:09
Karta kredytowa PlayStation. Rób zakupy, zgarniaj punkty i odbieraj nagrody
2855V

Karta kredytowa PlayStation. Rób zakupy, zgarniaj punkty i odbieraj nagrody

Amerykański oddział PlayStation zaprezentował dzisiaj sporą ciekawostkę dla najwierniejszych fanów marki PlayStation. Gracze mogą zdecydować się na kartę kredytową z logiem PlayStation, dzięki której za zakupy otrzymają specjalne nagrody.

Sony stara się w różnorodny sposób zadowolić swoich klientów. Firma przedstawiła dzisiaj kartę kredytową, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł zrobić zakupy w warzywniaku, czy też kupić ulubione produkcje w markecie.

Hity w promocji na PlayStation Store! Crash, Lara Croft, Batman i więcej

Propozycja jest skierowana głównie do graczy, bo nawet na samym początku klienci otrzymają ciekawy bonus – wystarczy wypełnić wniosek, otrzymać kartę, a po pierwszym zakupie otrzymają oni 50$ do wykorzystania na PlayStation Store.

Posiadacze karty będą zbierać punkty na zakupy w PlayStation Store (5 punktów za każdego wydanego dolara), za kupowanie rzeczy z marki PlayStation lub Sony (5x), za płacenie rachunków telefonicznych (3x), czy też za normalne, codzienne zakupy (1x). Następnie zdobyty dorobek można przeznaczyć na wyciągnięcie nagród w programie Sony Rewards, gdzie 100 punktów jest równoznaczny z 1 dolarem.

PlayStation Card jest aktualnie przeznaczone wyłącznie na rynek amerykański, ale możemy mieć nadzieję, że w przyszłości również europejskie oddziały zdecydują się na podpisanie umów z bankami. Byłaby to na pewno spora ciekawostka dla graczy, którzy faktycznie kupują sporo sprzętu marki PlayStation oraz często robią zakupy na PlayStation Store.

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/09/29/introducing-the-new-playstation-credit-card/

Tagi:

Nie przegap