Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2017 17:40
Playerunknown's Battlegrounds może trafić na PlayStation 4, ale dopiero po premierze na Xboksa One
1557V

Playerunknown's Battlegrounds może trafić na PlayStation 4, ale dopiero po premierze na Xboksa One

Jeden z największych hitów ostatnich miesięcy wciąż jest rozwijany przez Bluehole Studios. Playerunknown's Battlegrounds aktualnie zmierza wyłącznie na dwie platformy, ale deweloperzy nie widzą przeszkód, by w późniejszym terminie zaoferować swoją strzelankę graczom sympatyzującym z marką PlayStation.

Playerunknown's Battlegrounds to bez wątpienia jedna z największych niespodzianek 2017 roku. Tytuł sprzedaje się świetnie w trakcie Wczesnego Dostępu na Steam, gdzie shooterem zainteresowało się już ponad 13 milionów graczy.

Twórcy Playerunknown's Battlegrounds tłumaczą problem z Epic Games. Studio obawia się o technologię

Gra aktualnie jest dostępna wyłącznie na PC, jednak już wkrótce ma odbyć się premiera wersji na Xboksa One. Microsoft bardzo promuje tytuł, ale wiele na to wskazuje, że amerykańska korporacja zadbała wyłącznie o czasową ekskluzywność.

Byung-Gyu Chang podczas ostatniego z wywiadów wspomniał, że jego studio prowadzi rozmowy ze „wszystkimi głównymi filmami konsolowymi” i nawet trwają już dyskusje z przedstawicielami Sony na temat wprowadzenia Playerunknown's Battlegrounds na PlayStation 4 po premierze edycji na Xboksa One.

Jest to na pewno świetna wiadomość dla wszystkich graczy, bo Playerunknown's Battlegrounds wygląda na tytuł, w który naprawdę warto zagrać… A może nawet do tego czasu doczekamy się zmagań cross-platformowych? Zobaczymy.

Bluehole Studios aktualnie nie wspomina o edycji na Nintendo Switcha, ale może w tych „głównych firmach konsolowych” kryje się również Nintendo? Byłaby to na pewno spora bomba dla posiadaczy „Przełącznika”.

Źródło: https://www.dualshockers.com/bluehole-talks-sony-bringing-playerunknowns-battlegrounds-ps4-xbox-one-launch

Tagi: