Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 15:14
Diablo powróci. Blizzard pracuje nad rozwojem serii, ale nie liczcie na szybką premierę
2702V

Diablo powróci. Blizzard pracuje nad rozwojem serii, ale nie liczcie na szybką premierę

Blizzard zaskoczył zapowiadając skromne rozszerzenie do Diablo III, które wprowadziło na serwery nekromantów. Gracze wciąż czekają na pełnoprawną kontynuację, jednak wiele na to wskazuje, że na historie zaczekamy przynajmniej kilka lat.

Diablo III: Rise of the Necromancer rozbudziło oczekiwania graczy. Dodatek trafił na cyfrowe półki sklepowe w czerwcu, ale fani uniwersum nie mogą w najbliższym czasie oczekiwać jakichkolwiek nowych przygód w tym świecie.

Diablo III: Przebudzenie Nekromantów - recenzja gry

BlizzCon 2017 odbędzie się na początku listopada. Fani uniwersum Diablo sądzili, że będzie to idealne miejsce na przedstawienie nowej przygody w formie pełnoprawnego dodatku do trzeciego Diablo lub zaprezentowanie pierwszej wzmianki o Diablo IV.

Niestety, Brandy Camel z Blizzarda podczas rozmowy z fanami zmiażdżyła ich nadzieje. Dyrektor marketingu wspomniała, że chociaż studio ciężko pracuje nad przyszłością Diablo i zastanawia się, jak rozwinąć markę, to jednak na zbliżającej się imprezie nie otrzymamy najmniejszej informacji o serii.

Sytuacja jest odrobinę kłopotliwa, ponieważ trudno w tej sytuacji oczekiwać konkretnych zapowiedzi w przeciągu następnych 12 miesięcy. Bardzo możliwe, że będziemy musieli zaczekać rok do kolejnego BlizzConu, by poznać konkrety dotyczące marki Diablo.

Blizzard w ostatnim czasie właśnie na tym wydarzeniu ujawnia nowości, więc trudno oczekiwać, by firma skupiła się na rozszerzeniu Diablo III.

Źródło: https://gamingbolt.com/blizzard-hard-at-work-on-diablos-future-no-announcements-at-blizzcon

Tagi: Blizzard diablo Diablo III diablo iv

Nie przegap