Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2017 16:59
Red Dead Redemption 2
6182V

Red Dead Redemption II z kapitalnym zwiastunem! Historia, bohater, polski trailer i lokalizacja

Dość niespodziewanie w ubiegłym tygodniu Rockstar przerwał milczenie i zaprosił graczy na tajemnicze wydarzenie związane z Red Dead Redemption 2. Już teraz nie musimy czekać, więc siadajcie wygodnie i oglądajcie!

Po wielu latach plotek, w październiku ubiegłego roku otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź Red Dead Redemption 2. Rockstar podczas pierwszej prezentacji potwierdził chęć skupienia się wyłącznie na PlayStation 4 oraz Xboksach One, a jednocześnie celował z datą premiery w końcówkę 2017 roku. Po kilku miesiącach ciszy, firma potwierdziła przełożenie premiery na wiosnę 2018 roku.

Rockstar prowadzi badania ankietowe dotyczące Red Dead Redemption 2

Kampania marketingowa Red Dead Redemption 2 tak naprawdę jeszcze nie ruszyła. Rockstar niezbyt często pokazuje materiały z gry, więc możemy się spodziewać, że studio wciąż czeka na odpowiedni moment, by zalać graczy szczegółami z produkcji.

Głównym bohaterem przygody został banita Arthur Morgan oraz gang Van der Linde – możemy w tej sytuacji potwierdzić, że tytuł jest prequelem do Red Dead Redemption!

To opowieść o Arthurze Morganie i gangu van der Lindego, którzy napadają, kradną i zabijają, aby przetrwać w surowym, bezkresnym sercu Ameryki.

Rockstar mówi tym materiałem naprawdę wiele. Ekipa Morgana jest poszukiwana w trzech stanach, musi uciekać przed prawem, a tematem przewodnim na pewno będzie walka o wpływy i pieniądze. Zwiastun pozwala również spojrzeć na Dutcha van der Linde’a, czyli jednego z głównych antagonistów Red Dead Redemption – jest on oczywiście liderem, z którym będziemy teraz współpracować.

Rockstar opublikowało również polską wersję zwiastuna, który został upiększony o rodzime napisy – możemy w tej sytuacji szykować się na lokalizację kinową… Choć ostrzegam, że nie jest to jeszcze oficjalna wiadomość.

Na kilka-kilkanaście miesięcy przed premierą, Red Dead Redemption 2 zmieniło nazwę na Red Dead Redemption II. Ciekawa zagrywka.   

Czego możemy spodziewać się po samej rozgrywce? To oczywiście tylko zwiastun, ale warto zwrócić uwagę na strzelanie z łuku, walkę z dziką zwierzyną, a pewnie podczas opowieści nie zabraknie napadów na banki, rabowania okolicznych mieszkańców, czy też dobrych imprez w saloonach.  

Premiera? Niestety, wciąż "wiosna 2018". 

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar Take-Two

Nie przegap