Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.09.2017 12:32
Batman: The Enemy Within. Harley Quinn wchodzi do akcji
722V

Batman: The Enemy Within. Harley Quinn wchodzi do akcji

Telltale wreszcie dało radę. Pierwszy epizod Batman: The Enemy Within zgarnął świetne oceny. Jak będzie z drugim odcinkiem tej opowieści?

Tego jeszcze nie wiemy, ale recenzje już nadciągają. Do premiery Batman: The Enemy Within - Episode 2 pozostały ostatnie dni. Rzeczony odcinek trafi do cyfrowej dystrybucji już 3 października 2017 r. i będzie kosztować 5 dolarów.

Batman zgarnia znakomite oceny w recenzjach

W drugim epizodzie większą rolę odegra Harley Quinn, którą możecie zobaczyć w akcji na zwiastunie poniżej. W materiale wideo nie zabrakło też krótkich przebitek z nowym szwarccharakterem serii, którym okaże się prawdopodobnie Bane.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Batman: The Enemy Within trafi również na Nintendo Switch. Niestety Telltale nie podało jeszcze daty premiery tego wydawnictwa. Wiadomo również, że Batman: The Enemy Within trafi na iOS oraz Android. Pierwszy epizod mobilnej wersji gry ma zostać udostępniony za darmo 3 października. W tym samym dniu będzie można kupić smartfonową wersję drugiego epizodu Batman: The Enemy Within.

Tagi: batman batman: the enemy within Harley Quinn Joker telltale