Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.09.2017 10:05
LawBreakers za darmo przez 4 dni. Bleszinski próbuje ratować swoją grę
1576V

LawBreakers za darmo przez 4 dni. Bleszinski próbuje ratować swoją grę

Dokąd zmierzasz, LawBreakers? Czyżby w kierunku rozgrywki free-to-play?

O LawBreakers można już mówić niestety w kategoriach porażki. Na Steam tytuł nie jest w stanie przebić się do rankingu najpopularniejszych 500 produkcji z usługi Valve. Gracze żalą się, że nie sposób również na PS4 znaleźć chętnych do wspólnej zabawy w tej sieciowej strzelaninie (temat podjął ostatnio GameSpot, który narzekał, że przez 2 tygodnie nie mógł znaleźć graczy do potyczek na PS4).

"Postaram się nie być już takim palantem"

Co zatem będzie z najnowszym tytułem Cliffa Bleszinskiego? Niektórzy już twierdzą, że jedyną szansą dla LawBreakers jest zmiana modelu biznesowego na free-to-play. Cliff Bleszinski chyba właśnie wykonał pierwszy krok w tym kierunku, zapowiadając darmowy weekend z LawBreakers na PC.

Gracze, będą mogli od 28 września (od godziny 19:00 czasu polskiego) do 2 października pobierać i bawić się w LawBreakers bez żadnych opłat. Dotyczy to tylko osób, które zdecydują się na rozgrywkę poprzez Steam, na PC. Deweloperzy nie przygotowali takiej akcji dla posiadaczy PS4.

Informację o promocji umieszczono w najnowszym zwiastunie LawBreakers, który znajdziecie poniżej.

2 tygodnie temu Cliff Bleszinski stwierdził, że winę za kiepską sprzedaż LawBreakers należy zrzucić na karb jego aroganckiego zachowania. Deweloper obiecał m.in., że "nie będzie już takim palantem, jak dawniej".

Źródło: https://www.dualshockers.com/lawbreakers-free-to-play-this-weekend/

Tagi: boss key productions Lawbreakers nexon pc ps4