Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.09.2017 10:48
LawBreakers. GameSpot nie może znaleźć graczy od 2 tygodni. Bleszinski: postaram się nie być palantem
2448V

LawBreakers. GameSpot nie może znaleźć graczy od 2 tygodni. Bleszinski: postaram się nie być palantem

To miał być wielki powrót Cliffa Bleszinskiego na branżowe szczyty, ale gracze jakoś nie chcą mu w tym pomóc. LawBreakers notuje coraz słabsze wyniki. Deweloper próbuje tłumaczyć zaistniałą sytuację.

W LawBreakers gra coraz mniej osób, co potwierdzają mizerne statystyki gry podawane przez Steam. Gracze muszą z każdym dniem coraz dłużej czekać na znalezienie chętnych do rozgrywek w danym trybie.  Nie lepiej jest na PS4. Dziennikarz GameSpot mieszkający w Australii pożalił się wczoraj, że czeka na znalezienie graczy do rozegrania starcia w LawBreakers na PS4 od... 2 tygodni. "Ostatni raz zrezygnowaliśmy z czekania po 45 minutach".

Działa to oczywiście trochę jak zaklęty krąg, bo coraz dłuższe przestoje w rozgrywce sprawiają, że wykruszają się kolejni posiadacze LawBreakers.

Co na to Cliff Bleszinski? Deweloper mówił już kilka dni po premierze LawBreakers, że dla niego ta strzelanina "to nie sprint, tylko maraton". Deweloper liczy na zwiększenie zainteresowania grą w dłuższej perspektywie, w czym mają pomagać szykowane gratisowe dodatki.

W wywiadzie z GameSpot Bleszinski powiedział, że częścią problemu LawBreakers jest... jego osobowość. Młodych graczy, którzy nie pamiętają jego dokonań z czasów świetności pierwszych odsłon Gears of War, razi jego zachowanie.

"Przede wszystkim muszę utrzymać tę gry przy życiu. Potrafię być charyzmatyczny i arogancki w mediach społecznościowych. Zdaję sobie jednocześnie sprawę, że mamy dopiero raczkującą bazę graczy. To nauczyło mnie skromności. Będę kontynuował dodawanie nowej zawartości do tej gry. I powiem szczerze - postaram się nie być już palantem" - powiedział Cliff Bleszinski.

Bleszinski zaszedł za skórę fanów grania na PC kontrowersyjnymi stwierdzeniami. W okolicach 2008 r. deweloper wyjaśniał brak Gears of War 2 na PC tym, że prawie wszyscy gracze preferujący komputery grają na pirackich kopiach. Deweloper przepraszał za takie postawienie sprawy w 2015 roku, prosząc pecetowych graczy o wybaczenie. Jak widać przeprosiny nie do końca zadziałały.

Źródło: https://www.vg247.com/2017/09/15/cliff-bleszinkski-says-he-may-need-to-be-less-of-a-dick-to-draw-in-lawbreakers-players/

Tagi: Cliff Bleszinski humor Lawbreakers pc ps4