Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 17:43
Xbox Watch? Microsoft pracował nad ciekawym urządzeniem
840V

Xbox Watch? Microsoft pracował nad ciekawym urządzeniem

Inteligentne zegarki wciąż nie osiągnęły olbrzymiego sukcesu, ale bardzo możliwe, że również Microsoft planował przygotowanie swojego urządzenia. W Sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące prototyp Xbox Watch.  

Samsung, Apple oraz kilka innych firm wciąż wierzy w smartwatche, ale wiele na to wskazuje, że jeszcze w 2013 roku w tym gronie znajdował się Microsoft. Amerykanie podobno przygotowywali własne urządzenie z logiem Xboksa.

Mass Effect: Andromeda za 79 zł. Oferta Tygodnia na Xbox Live

Jak informuje witryna SuomiMobiili, w 2013 roku Microsoft pracował na zegarkiem, a wielka premiera miała odbyć się w 2015 roku. Xbox Watch miał współpracować z tabletami Microsoft Surface i zapewne z Xboksem One.

Dziennikarze nie dotarli do konkretnych informacji dotyczących przygotowanych aplikacji, ale według przecieków w tym wypadku urządzenie było prezentowane jako „sprzęt oparty na grach”. Bardzo możliwe, że właśnie za pomocą takiego nowoczesnego zegarka Microsoft chciał rozszerzyć doświadczenie posiadaczy Xboksów One – kontakt z kumplami z Xbox Live, statystyki z Halo 5, a może coś więcej? Trudno tak naprawdę powiedzieć.

Sprzęt nigdy nie trafił do sklepów, a w 2014 roku na rynek zawędrował Microsoft Band, który w prostych słowach można przedstawić jako „zegarek dla fitnessu”.  

Xbox Watch

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-26-microsoft-worked-on-an-xbox-branded-smartwatch-images-suggest

Tagi: Microsoft Xbox xbox one xbox watch

Nie przegap