Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 16:02
Need for Speed Payback. Zwiastun prezentuje „wielki, piękny, otwarty świat”
2272V

Need for Speed Payback. Zwiastun prezentuje „największy otwarty świat w historii Need for Speed”

Ghost Games zdecydowało się na prezentację świata z Need for Speed Payback. W produkcji trafimy do Fortune Valley, po którym będziemy przemieszczać się bez jakichkolwiek ograniczeń. Na filmie nie brakuje fragmentów rozgrywki.

Ghost Games nadal ma przyjemność rozwijać markę Need for Speed. Autorzy w 2017 roku postawią na wielki, otwarty świat oraz fabularną kampanię z efektownymi akcjami, których nie powstydziliby się scenarzyści Szybkich i wściekłych.

Need for Speed Payback. Gameplay w 4K i 60 fps oraz wymagania sprzętowe

Fortune Valley będzie wyjątkowo dużym terenem, na którym ma nie brakować najróżniejszych atrakcji. W grze otrzymamy możliwość brania udziału w wielu wydarzeniach, a podczas rozgrywki sprawdzimy najróżniejsze wozy, które oczywiście bez problemu ulepszymy i upiększymy.

Deweloperzy zadbali o cykl dnia i nocy – ten element wprowadzi nie tylko kosmetyczne zmiany, a w istotny sposób wpłynie na rozgrywkę. Gracze mogą liczyć na ekscytujące, pełne dramaturgii wyścigi, podczas których będziemy rywalizować nie tylko z czasem, ale również z innymi zawodnikami.

Najnowszy materiał pokazuje ciekawy świat, jednak mam nadzieję, że przygotowana mapa będzie w dobry sposób zróżnicowana. Aktualnie oglądamy bardzo podobne do siebie tereny i trudno mówić w tym wypadku o wybitnej oprawie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghost Games Need for Speed Payback trailer zwiastun

Nie przegap