Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2017 14:35
Platynowe Trofeum dla najlepszych graczy. Sony rozpoczyna nową akcję marketingową
2314V

Platynowe Trofeum dla najlepszych graczy. Sony rozpoczyna nową akcję marketingową

Wierni fani PlayStation od dawna czekali na ten ruch. Pierwszy oddział Sony zdecydował się przygotować prawdziwe puchary, którymi zostaną nagrodzeni najlepsi gracze. Na dobry początek wydarzeniem mogą zainteresować się wyłącznie mieszkańcy Australii.

Już kilka miesięcy temu pojawiły się przecieki o nowym konkursie przygotowanym przez Sony, który ma zachęcić graczy do zbierania pucharków. Możliwe, że wkrótce zasięg akcji obejmie kolejne regiony, ale aktualnie w wydarzeniu mogą wystartować Australijczycy.

Farpoint i PlayStation VR Aim dostępne w dobrej cenie w polskim sklepie

Wspominam tym jednak nie bez powodu, bo to kawał świetnej akcji. Gracze na aktualnej generacji bardzo chętnie zbierają pucharki/osiągnięcia, a teraz najlepsi, a raczej najszybsi łowcy będą mogli zdobyć nie tylko cyfrową nagrodę.

PlayStation Australia przygotowało cztery nagrody dla graczy, którzy jako pierwsi zdobędą platyny w FIFA 18, Gran Turismo Sport i Call of Duty: WWII. Oddział przygotował również czwarty pucharek, ale aktualnie firma nie zdradza tytułu, w którym będą rywalizować zainteresowani.

Nie jest to na pewno prawdziwa platyna, ale mimo wszystko jestem pewien, że zainteresowanie będzie ogromne. Nagroda wygląda okazale i możemy śmiało przypuszczać, że będzie bardzo cenna – z odpowiednim certyfikatem, a może nawet grawerem?

Teraz tylko czekamy, by kolejne oddziały podchwyciły pomysł.  


Źródło: Twitter

Tagi: playstation playstation 4 Sony trofea

Nie przegap