Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.09.2017 12:53
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy sprzedaje się świetnie - podano pierwszy konkretny wynik!
2267V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy sprzedaje się świetnie - podano pierwszy konkretny wynik!

Powrót serii Crash Bandicoot był przez fanów oczekiwany dosłownie od kilkunastu lat. Gdy tylko Sony wraz z Activision zapowiedzieli N-Sane Trilogy, posypały się brawa i wielkie oczekiwania.

Na całe szczęście okazało się, że odpowiedzialne za remake Vicarious Visions wykonało swoją robotę wprost perfekcyjnie, dlatego też fani rudego jamraja z miejsca pobiegli do sklepów po swój egzemplarz gry, co sprawiło, że nawet i w naszym kraju przez wiele tygodni brakowało towaru w sklepach, a "janusze biznesu" sprzedawali swoje kopie po 300 zł.

Recenzja Crash Bandicoot N-Sane Trilogy

Teraz jeden z pracowników firmy Niko Partners, która to zajmuje się badaniem sprzedaży gier na świecie (zwłaszcza w  Azji), pochwalił się na Twitterze swoim małym spostrzeżeniem podczas przeglądania ostatnich rezultatów. 

Wynika z nich bowiem, że Crash Bandicoot N-Sane Trilogy sprzedało się na całym świecie już w nakładzie ponad 2,5 miliona egzemplarzy - wliczając w to zarówno wynik fizyczny jak i cyfrowy. Trzeba przyznać, że jak na powrót takiej marki po prawie 15 latach od ostatniej dobrej odsłony, taki poziom zainteresowania jest naprawdę przyzwoity.

Jednakże biorąc pod uwagę, że w czasach pierwszego PlayStation, gdzie piractwo hulało w najlepsze, każda z odsłon nabijała ponad 6 mln sprzedanych pudełek, te 2,5 mln nieco bladną. Nie mniej jednak dzięki temu, że Crash naprawdę przyjął się z powrotem, możemy liczyć na więcej retro powrotów. 

Tagi: Activision crash bandicoot Crash Bandicoot N-Sane Trilogy playstation 4 Vicarious Visions

Nie przegap