Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2017 18:31
Dragon's Crown Pro. Gameplay pokazuje jakość wersji na PlayStation 4
939V

Dragon's Crown Pro. Gameplay pokazuje jakość wersji na PlayStation 4

Na Tokyo Game Show 2017 została ujawniona dopracowana wersja Dragon's Crown. Tytuł zadebiutuje na rynku już w styczniu, więc deweloperzy prezentują na targach wersję demonstracyjną.

Dragon's Crown zadebiutowało pierwotnie w 2013 roku na PlayStation 3 i PlayStation Vita. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 78-82% i choć nie wszyscy docenili proponowany gameplay, to jednak i tak zapowiedź edycji „Pro” wywołała sporo pozytywnych opinii.

Dragon's Crown Pro zadebiutuje na PlayStation 4 już w styczniu!

Konferencja Sony odbyła się na początku tygodnia, ale nie możemy zapomnieć, że Tokyo Game Show 2017 wciąż trwa. Na wydarzeniu gracze mogą zapoznać się z dłuższym fragmentem rozgrywki z Dragon's Crown Pro i w tym wypadku gameplay prezentuje się bardzo pozytywnie.

Należy na pewno pamiętać, że deweloperzy zastosowali stylistykę, która wciąż wygląda świetnie nawet w przypadku wersji na PlayStation 3. Mimo to edycja na nowszą platformę będzie obsługiwać rozdzielczość 4K i pozwoli graczom na zmagania cross-platformowe (PS4 + PS3 i PSVita).

Deweloperzy zdecydowali się odświeżyć również soundtrack, który teraz został nagrany za pomocą orkiestry symfonicznej, a gracze otrzymają dostęp do wyboru dubbingu (japoński/angielski). Poniżej zobaczycie spory fragment rozgrywki, który powinien zainteresować fanów pierwowzoru.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Dragon's Crown Pro gameplay NIS America Vanillaware

Nie przegap